slavné značky – vjč

Nejkrásnější etapa Rumcajsových mílí. Alespoň podle mne. Dneska jsem si krásně zazávodil a ani nebylo potřeba použít 4×4. Dokonce i se svým časem jsem byl spokojený, protože jsem naměřil 34:20 a to je čas který by obstál v první desítce. Dokonce by to byl pátý nejrychlejší čas. Píšu byl, protože by bylo nutné k němu přičíst minutku za vynechanou kontrolu číslo devět. Nebudu to tady rozmazávat. Jsem ale zvědavý na mezičasy, až budou. Vypadá to totiž, že za ty jediné se nebudu muset stydět.

Centrum závodu beze změn. Jen jsem dnes potkal velmi mnoho známých lidí o kterých jsem nevěděl, že jsou tady už od pátku a to tady není nijak přeplněno. Například Bořana. Přehlédnou Bořana chce velkou dávku nepozornosti. Zajímavý byl rozhovor s Fandou Paškem na téma kde v lese je nejzačarovanější místo. Je to určitě tam, kde jsme to oba diskli – bez pochyby. Ondra zase předváděl jak se postupuje shora na vnitřní roh skalního srázu přes údolí pod ním. Zajímavá volba :) .

Jak jsme tam tak postávali pozoroval nás nějaký závodník a potom se mě nesměle zeptal „ty jsi opravdu jihočech a ukazoval na dres VjČ. Chvilku to vypadalo, že si bude chtít sáhnout, ale když jsem mu ukázal zadní stranu dresu se slovy „nejvíc!“, upokojil se a byl šťastný že konečně viděl živého orienťáka z jihu :) . Bořan mu ještě chtěl říct něco o původu a jedinečnosti dresů VjČ, ale nebylo to potřeba. To přece každý ví.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s