čmelákem nikdy nedopuj

Chce se mi to všechno svést na toho čmeláka z předchozího článku (Ano hádáte správně Klimík se nechal diskvalifikovat :( .), ale nebylo by to vůči tomuto hmyzu zcela spravedlivé. Neorazil jsem čtvrtou kontrolu. Trochu mi spravil náladu Cholera, kterého jsem potkal cestou do centra, protože to taky disknul a dokonce na podobném místě jako já.

V popisech se kromě tří skalních věží a jednoho kamene vyskytovali jen skalní srázy. Navíc si ten kámen se skalní věží příliš nezadal. Celé to měl být lesní sprint, ale mně se zdá, že první etapa byla daleko sprintovější. Vůbec je tady klasifikace jednotlivých etap podivná. Tenhle sprint se běžel snad největším fekálem v celém Českém ráji a žádné sprintování se nekonalo. Dokonce jsme v jednom takovém postupu ostružinovým údolíčkem překonávali rozsáhlý kompost. V zájmu pravdy tady prohlašuji, že můj výkon v téhle etapě byl víc než mizerný i bez té diskvalifikace. Musím se zamyslet nad četností a druhem tréninků.

Centrum závodu stále na svém místě. Pečivo neustále doplňováno novými druhy. Večer prý hráli country, ale to už jsem tam naštěstí nebyl. Dal jsem si jednoho nealko Radegasta a jel se vysprchovat.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s