Desítka asfaltová.

Je to takový dílčí úspěch se kterým se rád pochlubím. Před tím, než jsme si sedli k domácímu stejku a pivu, jsme si jeli zazávodit do Budějc na Olympijský běh do stromovky. Konkrétně na trať 10 km. Měl jsem takové neskromné předsevzetí, vejít se do 47. minut a být do třicátého místa. Nakonec z toho bylo 45 minut a 13 sekund a třinácté místo absolutně. Mám z toho samo sebou nelíčenou radost. Doufám, že se mi zadaří i o víkendu na Hojné Vodě. Výsledky z Olympijského běhu v ČB kde najdete i Honzu jsou zde.

Teď mi přišla informace, že se v Holubově závodníci pěkně čtvrt hodiny před šestou rozběhali, aby si potom další půlhodinu počkali na start, který se zdržel kvůli prezenci. No no no! Copak copak! V podtitulu závodu přece stojí – běží celá republika – a v Holubově evidentně startovali v době, kdy zbytek republiky už téměř znal jednotlivé vítěze. Nutno přiznat, že v Budějcích jsme taky nestihli (neslyšeli) startovní výstřel a odstartovali s, dejme tomu, třívteřinovým zpožděním, ale jak praví klasik: … já jsem taky padlej na hlavu, ale kam se na tebe hrabu. (DJC – Švestka) Taky bych se chtěl třičtvrtě hodiny udržovat zahřátý, abych mohl půl hodiny běžet.

Ještě taková zajímavost ze zákulisí. Kubísek chtěl taky startovat, ale nějak se mu protáhla pracovní doba a tudíž jsme se dohodli, že přijde po závodě a pojede s náma na áftrpárty. No a tak vyčkáváme. Honzovi zvoní mobil, ale ten se zrovna vyklusává po závodě. Můj mobil zvoní, ale já ho nestihnu včas zvednout. Volám Kubovi zpátky a on to položí. Říkáme si, že už je asi za rohem, když to položil. Najednou ale přijde esemeska Jsem v kině. … tyvoe co dělá v kině? Ten Kuba je fakt bohém! … Pak se ukázalo že omylem odeslal takovou tu esemesku co většinou zní, teď nemohu zavolám později, nebo nějak tak podobně. Proč má Kuba nastaveno Jsem v kině to nám nedokázal vysvětlit.

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s