Sněhulák II/2015

Kombo na Eskápéčku na víc než 5 kilometrů. Start na ovále s vidinou bonifikace za tři nejrychlejší časy na 400. metrech. Cestou jste si mohli prohlížet mapu, ale já to moc nestíhal, protože jsem chtěl být nejrychlejší (nakonec jsem byl druhý s bonusem 15. s). Plynulý přechod na trať s kontrastními popisy (kontroly, které se shodují s popisy se nerazí). V druhém shluku z deseti dobíhám Kubu a jdeme chvíli spolu, ale vlivem neustálé potřeby třídit v mapě druhy kontrol, se nemůžeme navzájem hlídat a domlouvat, takže jdeme každý svou cestou. Po desátém shluku a pátém kilometru, vbíhám na stadion a po otočení mapy mám před sebou mikrosprint v bludišti (podobný jako na vloženém sprintu na Bohemii).

Do města jsem zvolil samo sebou hladkou obuv. To se vyplatilo. Ovšem v labyrintu, který byl postavený na trávníku, to klouzalo jako … no hodně.

To bylo v sobotu a bylo to dobré. I řekl si Bůh, že běh je dobrý a udělal ještě v neděli běh ve Včelné a nazval ho krosem. – Na stejně dlouhé trati se tady běželo o hodně rychleji a tak jsem na bedně nebyl, i když jsem běžel na svojí horní hranici výkonu.

Sobota – 31:27 (minus 15 s)

Neděle – ??? (doplním do komentáře až budou zveřejněny výsledky)

Reklamy

7 responses

 1. Mě teda tenhle závod rozhodil… Nejprve jsem zaspal start, kdy jsme neslyšeli výstřel startovní pistole. Pak mě překvapil Klimík, že mě tak rychle doběhl (já vím, že jsem běžel pomalu, ale i tak). Pak mě překvapil Klimík, že běžel do kopru. Pak mě překvapilo kolečko (na mapě), co nebylo nakreslené na strom, ale na plot. Pak mě překvapil roh budovy, co byl vlastně živej plot (v zásadě mě překvapil i piktogram živého plotu, kterej jsem si nepamatoval). Potom mě překvapil roh budovy, kterej byl na jiném místě (Filip to říkal, ale taky jsem si to nepamatoval). Pak mě překvapilo hnízdo kontrol, kde jsem si myslel, že jdu na hustníky a šel jsem na stromy (tedy nešel jsem na stromy, ty byly dobře…). Pak mě překvapil tenisovej kurt u horolezecký stěny, kde to klouzalo víc než v labyrintu. Pak mě překvapila druhá strana kleští v labyrintu, kde nebyly zuby, takže nerazily (minimálně dvakrát jsem takhle nerazil). A nakonec mě překvapilo, že jsem byl druhej. To že jsem dostal kládu skoro půl dne mě nepřekvapilo…

 2. Vědět tak předem, že rozhodčí nebude počítat chyby v průkazech, asi bych zrychlil, kdybych teda měl z čeho zrychlovat. Chybějící kleště jsem taky registroval a prováděl vždy nové řazeni na správných stranách stojanů ;) . Mojí chybou a mým chabým myšlením jsem na systém závodu přišel až na konci třetího shluku. A pak, jako Kuba, nenašel ten roh domu či ohyb chodníku a hned vedle ten konec hustniku a pobíhal tam jak splašenej. A hlavně jsem při vyběhnutí do mikroOB v mapě neviděl žádnou kontrolu. A ono to bylo tím, ze jsem si neotočil mapu na druhou stranu. Holt to moje chabé myšlení. Ale zavůdek to byl pěkný.

  • Taky jsem prováděl opravu ražení a vzpomínal jsem na Kasrt cup, kde jsem se dostal do finále bludiště po stylu audi (tedy ne že bych běhal po čtyřech – pohon 4×4, ale SI – 10 razí docela rychle…).

 3. Díky za účast, popravdě, neměl jsem čas, vychytat všechny chybky… Mrzí mě, že někoho napadlo, že když bude v popisech strom listnatý, tak bude pro jistotu obíhat všechny stromy v kolečkách, jestli náhodou neni nějakej jehličnan.Pak taky shluk číslo 5 – živý plot, kde ty dvě jihovýchodní kontroly nejsou z mapy úplně jasný… 8 – když dělám pro každou trať mapu extra, měl bych si zkontrolovat, jestli ty kontroly mezi sebou souhlasí, sice jsem na to přišel před startem, ale uznávám, že jste si to nemuseli zapamatovat. Na kontrolování ražení jsem neměl sílu, co jsem viděl, pohybovalo se tak mezi 31 -35 kontrolama. Mělo by jich být 33.

  přidávám mapu všech kontrol: https://drive.google.com/file/d/0B21Yda8fg3vvMjN1WkRhYXU2U0E/view?usp=sharing

  • Udělals to dobře Filipe. Příštího svojeho Sněhuláka udělej třeba zase nedokonalýho. Ono je to tak totiž hezčí. Musíme si na tom najít to pozitivní že jo. Mně, například, se na tom líbilo, že jsem vyhrál :) .

  • Bylo to v poho a závod splnil určitě má očekávání. Však jsem byl rád i za naši účast. A od nikoho nic špatného jsem neslyšel. Jen tak dál.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s