Teď zas něco z domova.

Hezky se to rozjelo, ten pořadatelský seriál povedených závodů. Já vím, mě se to mluví, když si běhám pětatřicítky a v jednadvacítkách nechávám běhat Pepy Hejzlary.

Nic naplat, budu to muset zreportovat z pohledu H35. A to byl výborný pohled, protože se krajina pod nohama jen drobátko vlnila a nechala mne běžet, což u předchozích závodů, i když taky pěkných, nebylo. Pokračování pod obrázkem.

Pimonův kufr 14

Od startu v podstatě nebylo potřeba volit postup až do K5. Vše jsem odbyl metodou „napal to azimutem a před kontrolou se o něco srovnej“. O cestu, o rýhu… . Vyplatilo se to. Je to znát i z mezičasů. Teda kromě pětky kde jsem mírně zaváhal. K6 a K7 jsem obíhal zleva, protože jsem měl solidní rychlost a nechtěl jsem se brzdit o větve. Taky mám novej dres a nerad bych si zatrh oko. Cestou na K8 dobíhám Libora Jandu (bratra bratra sokola Martina Jandy co není Martinem Jandou Ochranou panem alias Cholerou (je to srozumitelný ne?) viz článek Čloblan). Říkal jsem si, že nás to urychlí, ale Libor se toho nechtěl účastnit, prý by si to neužil, a tak jsem mu utekl. Asi nezná Tryskáčovu poučku o dobře srolované mapě. No utekl. Utekl jsem mu až z K13 na K14, protože tam byla po dlouhé době volba a on zvolil asi blbě. Prostě to není lampion. Zpátky k trati. Jak už jsem napsal do K13 nebylo volby teda kromě pseudovolby na K9 kde to někdo šel po cestě vpravo. Nevím. Já bych tudy nešel. No. Na K14 to svádělo k říznutí za hustníkem doleva, ale chyba lávky, byl tam napalm. Nějak jsem to vytušil a oběhnul to zprava. Stále dost dobré mezičasy. K15 bez volby, K16 taky (zde potkávám ženu svou zbloudilou i poradil jsem jí málo), K17 a K18 rovně. Ovše tady bych se zastavil – K19 – co myslíte byla to dobrá volba? Nebo se to mělo jít zprava? Asi jo, ta cesta přecejen byla rychlejší ne? No nic, pak už jen ten závěr a finiš. V cíli jsem měl dojem, že musím bejt první, protože jsem fakt letěl (na to jak jsem O zanedbával), avšak Westin Kjel z Porsgrunnu mi udělal čáru přes výsledek. Mám chuť se s ním utkat na poli pivní konzumace s Dánem, zdali by dostál pověsti.

Na závěr díky pořadatelům. Pěkné.

Tý voe, nakonec se mi povedlo vložit obrázek tak, aby byl v dobrým rozlišení. A dokonce jeden hypertextovej odkaz. Sem dobrej. :)

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s