Ideální socko běh pro samoplátce…

Boty za trojku, hadry za tác, čip za osm kil, buzola se taky přes tác přehoupne, ale kde na to má našinec vzít, když nekrade nebo nepracuje ve státní správě?

To pak musí objíždět kapříkoběhy jako Mrazák.

Ruku na srdce, kdy naposledy jste odjížděli ze závodů s cenou, která svou hodnotou přesáhla částku startovnýho? A žádný kecy, o tom, že nás naplňuje uspokojení po pěkně odběhlém závodě, kdy porazíme vícemistra Evropy z roku 88. Tím žaludek nenaplníte…

Přesto existuje kategorie běhů, kde se dá i s osmi minutami na kilák něco vydělat.

Běh Klekluli – nejpomalejší v limitě vyhrává rum – pozor, vyhrát flašku rumu vyžaduje notnou dávku koncentrace, tvrdé přípravy a taktiky jak šachový mistr. A taky trochu toho štěstíčka a srdíčka. Jak jistě víte, já šel štěstíčku naproti a zatímco Flaška běžel dolů pod lanovkou, tak já si teprve zavazoval boty. A stejně mi to bylo prd platný… Holt i kros se musí umět běhat hlavou.

Air Force Cross – aneb večeře za 30,- Velkej párek a pivo po doběhu, co víc si přát

Běh o sluneční pohár – to nejlepší na konec, žádný startovný a po doběhu si každej vylosuje, co vyhrává (a to i my, co jsme vzadu).

Páč to je ale pár dní, co byl, tak aspoň krátkou reportáž. Jak jsme zjistili František bavlnu moc nemusí. Nejprve nechá všechny soupeře odběhnout a pak si klestí cestu mezi diváky. A místo do cíle běží rovnou na stupně vítězů. Ale pastelky a nějaký fixy dostal. Karel se mohl stát druhým nejmladším účastníkem, ale spal.

Já si v tombole vylosoval tři lahváče, které mi zbývající běžci z TJ MěÚ Třeboň jen záviděli. Co dostal Flaška nevím, protože jsem šel rychle za Pavlou, která se zatím starala o kluky…

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s