Dokola, dokolečka

Honza tvrdí, že se nemáme vymlouvat, že jsme lampioni a občas se objevit na nějakým hladkým závodě. Tenhle víkend mi to skvěle padlo do diáře, pátek ples, neděle štafety, co s načatou sobotou? Kros dva kilometry od baráku, jasná volba.

Protože v Hradci napadl sníh, tak se navíc první čipový lampiony odložily. Takže žádný šetření se na neděli, řekl jsem si, když jsem se ve dvě ráno vracel z plesu. Ráno počasí ideální, -3 stupně, sluníčko.  Některý věci mě na atletech nepřestanou udivovat. Pořadatel uvítá přihlášky předem, ale i když se hlásím ve středu, sobotní prezentaci to neurychluje a tabulku s přihlášenýma mají beztak sepsanou ručně. Na startu si hrajou se startovací pistolkou, ale pak po selhání pistole startujou sklapnutím dřevěný klapky. Běží se pět (oni-neví-že-jen-skoro) kilometrových okruhů, v půlce je stoupání po schodoch, který se dají běžet i vedle, pokud máte hřeby. Já mám. Rozbíhám to rychle, do dalších kol zpomaluju, ale v zásadě ztrácím jen jedno místo oproti pořadí po prvních 300 metrech. Výsledek? Mám splněno, kros absolvován.

Bylo tam asi 40 lidí, takže zpracoval výsledky netrvalo ani 40 hodin. Kdo je chcete googlovat, jmenovalo se to Běh Máchalkou. V nich se dočtete cosi o incidentu s nezodpovědnou osobou se psy. To bylo tak. Osoba šla po cestě, kde běželi atleti, psi někde čumákovali v lese, tak na ní pořadatelé začali řvát, ať kur*a uhne. což není úplně vhodný začátek konverzace. No, on byl hlavní organizátor trochu nervózní z toho, že se mu sešlo tolik lidí, že to bylo na hraně ukočírovatelnosti.  Takže ti dva tam pak na sebe štěkali, psy k tomu nepotřebovali.  Tak to bylo. Kdo mě zná, ví, že to už musí bejt, abych byl na tý straně toho pejskaře.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s